O Nas

Zespół Spedycyjny

Historia Firmy

Sped Trans Polska to firma spedycyjna, która proponuje kompleksowe rozwiązania transportu towarowego. Prawie dwadzieścia lat działalności na rynku transportowym włącza nas do grona spółek z szerokim zapleczem, stabilną strukturą, stanowczym kierownictwem oraz niezawodnymi pracownikami z maksymalnym stopniem odpowiedzialności osobistej za wykonywaną pracę.

Podstawową działalności naszej spółki jest spedycja międzynarodowa oraz krajowa.
Naszą filozofią jest oferowanie usług najwyższej jakości. Ustawicznie myślimy o lepszych możliwościach dla Państwa. Robimy wszystko dla uzyskania i utrzymania Państwa zaufania i żeby nie zawieść Państwa oczekiwań. Stosując innowacyjne rozwiązania przyczyniamy się do rozwoju gospodarczego i tym budujemy dobre imię spółki na rynku.
W dynamicznie rozwijającej się gospodarce, gdzie transport jest integralną częścią, oferujemy i dostarczamy Naszym Klientom pełnowartościowe usługi spedycyjne.

Na podstawie audytu certyfikacyjnego, zostaliśmy właścicielami certyfikatu systemu zarządzania jakości EN, ISO 9001, czym zrobiliśmy wyraźny krok prowadzący do podwyższenia zadowolenia Naszych Klientów oraz do podbudowania naszej pozycji na rynku krajowym i zagranicznym.

Naszym celem jest wyjść naprzeciw każdemu istniejącemu Klientowi, by zaspokoić jego potrzeby.
“Pracujemy z informacjami jako z najczystszym towarem na świecie i korzystamy z nich.”

Nasi pracownicy są zespołem wykształconych menagerów spedycyjnych, którzy komunikują się z klientem w całej Europie w języku angielskim, niemieckim, polskim, rosyjskimi i węgierskim. Wszyscy pracownicy regularnie uczestniczą w instruktażach, szkoleniach. Orientują się w krajowych stosunkach i zwyczajach, realizują i nadzorują każde zlecenie spedycyjne od zamówienia aż do końcowego dostarczenia towaru. Nasi pracownicy są fachowcami, którzy stale rozwijają swe umiejętności poprzez ciągłe kształcenia, lubią swoją pracę, znają kulturę firmową i są zdolni do niej się dostosować. Pracują nad stworzeniem ducha zespołowego w ramach spółki działania dla dobra Klienta.

Poznaj Nasz Zespół Spedycyjny

Przemysław Krasuski

Dyrektor ds. przewozów kolejowych

tel.kom. 516 024 850
krasuski@spedtranspolska.pl​

Łukasz Cieślicki

Dyrektor ds. logistyki i transportu drogowego

tel.kom. 504 296 039
e-mail: cieslicki@spedtranspolska.pl

Katarzyna Rak

Z-ca Dyrektora ds. logistyki i transportu drogowego

tel.kom. 509 335 986
e-mail: k.rak@spedtranspolska.pl

Martyna Bagnicka

Specjalista ds. przewozów kolejowych

tel.kom. 506 170 355
e-mail: bagnicka@spedtranspolska.pl

Transport morski, rzeczny,
rozwiązania kombinowane:
tel: +48 32 207 26 88
fax: +48 32 207 26 82

Aneta Borowska

Specjalista ds. przewozów kolejowych

tel.kom. 518 925 271
e-mail: borowska@spedtranspolska.pl

Transport morski, rzeczny,
rozwiązania kombinowane:
tel: +48 32 207 26 88
fax: +48 32 207 26 82

Magdalena Marciniak

Manager ds. transportu drogowego

tel.kom. 504 296 057
e-mail: marciniak@spedtranspolska.pl

Karolina Musiał

Manager ds. transportu drogowego

tel.kom. 506 991 015
musial@spedtranspolska.pl

Bartosz Piechota

Manager ds. transportu drogowego

tel.kom. 504 296 141
e-mail: piechota@spedtranspolska.pl

Grzegorz Mysłek

Manager ds. transportu drogowego

tel.kom. 518 925 273
e-mail: g.myslek@spedtranspolska.pl

Katarzyna Panchyrz

Specjalista ds. logistyki i transportu drogowego

tel.kom. 504 296 134
k.panchyrz@spedtranspolska.pl

Piotr Sikora

Manager ds. transportu drogowego

tel.kom. 518 925 270
e-mail: p.sikora@spedtranspolska.pl

 

Dominik Widacha

Manager ds. transportu drogowego

tel.kom. 518 925 272
e-mail: widacha@spedtranspolska.pl

Sławomir Naras

Manager ds. transportu drogowego

tel.kom. 506 990 993
e-mail: naras@spedtranspolska.pl

Oliwia Galuszka

Spedytor ds. transportu kolejowego

tel.kom. 504 296 135
e-mail: galuszka@spedtranspolska.pl